Луцькі юнаки здобули подвійну перемогу в Дубно

Представник Волині в чемпіонаті України серед команд Першої ліги ДЮФЛУ проводив виїзні матчі у сусідній області.

Суперниками двох вікових категорій ФК «Адреналін» були однолітки ДЮСШ «Дубно»

Старші юнаки U-17 ще в першій половині зустрічі  забили комфортні для себе п’ять голів, тож у таймі другому спокійно довели двобій до логічної перемоги 0:6.

У U-15  «Адреналін» теж виграв. Уся гра проходила під музичний супровід  дощу. Попри те, що поле в Дубні дуже хорошої якості, проте опади зробили його  важким.

Перший тайм закінчився сухими 0:0, однак після перерви гості з Луцька  додали в активності, що принесло їм дивіденди. Дебютними голами в команді відзначилися Трохимчук та Юдін. Тож виїзна перемога 0:2.

Як зазначив після матчу тренер ФК «Адреналін» Дмитро Трефіловський,  це була дуже важка та вкрай потрібна перемога, адже між командами була різниця в чотири очки й вони посідали сусідні місця в турнірній таблиці.