Старт сезону 2019/20 у Першій лізі ДЮФЛУ

ФК “Адреналін” сезону  2019/20  так  само, як  і минулого,є  єдиним  представником Волинської  області  в  Першій лізі  ДЮФЛУ.

08 вересня  розпочались  ігри  першого  кола  всеукраїнських змагань  з  футболу. Суперниками двох вікових категорій «Адреналіна» (U-17 й U-15)   в першій  грі на виїзді  ,стала команда”Полісся”(м.Житомир).Варто  зазанчити ,що саме  ця команда була  переможцем  минулого  сезону у віковій категорії  U-15.То ж  футболісти  розуміли,що  їх  очікує   сильний і непростий суперник.

Першими  на поле вийшли  гравці U-17. З перших  хвилин  матчу контроль над м”ячем  був  більше у господарів  поля,команди “Полісся”( Житомир) , двічі м”яч  опинявся   в наших воротах.Волиняни продовжували  діяти й створювати момент за моментом, але на стадії завершення всі зусилля марнувалися. То ж загальний  рахунок  матчу  0-4  на  користь  господарів  поля.

Як  зазначив  тренер  команди “Адреналін” U-17 Дмитро Трефіловський :” Я зовсім не виправдовую своїх хлопців, але для багатьох із них це була перша офіційна гра за довгий період.”

У гравців U-15  бажання забити було настільки великим, що воно  заважало реалізовувати створені моменти. Тож фінальний свисток зафіксував поразку  волинян 0-2.

Тренер  “Адреналін” U-15 Віктор Мунтян згадав про відомий у футболі вислів  «Є гра – буде результат».Тому  вже  на наступних тренуваннях  команда  буде виправляти  наявні тактичні  помилки  і  готуватиметься  до нових  ігор.

Наступна  домашня  гра  проти команди ДЮСШ Полісся( Житомир ) відбудеться  15.09.2019.