Товариські матчі команд U15 та U17

Команди  ФК”Адреналін”   27  грудня на футбольних полях клубу “Рух”(Винники) провели товариські ігри  з командами “Карпати 2  та “Рух”

Дані матчі були заплановані як частина тренувльного процесу,щоб футболісти змогли краще підготуватись до другого кола ДЮФЛУ.Адже лише систематичних  тренувань  недостатньо і  для  якісної  оцінки  технічного  рівня  команди  необхідно проводити  подібні матчі .

Суперниками команди U17( тренер Дмитро Харченко) були гравці львівських “Карпат”.
Наші футболісти показали хорошу техніку та командну гру. Основний склад команди “Адреналін” провів на полі півтора тайма з результатом 2:0 на нашу користь.Після цього Дмитро Харченко вирішив подивитись нових гравців команди та замінив основу. Матч завершився з рахунком 2:3 на користь “Карпат”.

Гравці команди U15 ( тренер Андрій Петров) зіграли матч проти команди “Рух” 2006 р.н.Варто зазначити,що наша команда на 80%складається з гравців 2007 р.н.Тому вдвічі цікавіше було спостерігати за грою сьогодні.
Перший тайм наші футболісти провели не досить зібрано,були помилки в передачі м”яча.То ж на перерву пішли з пропущеними двома голами.
Та вже у другому таймі це була абсолютно інша тактика гри команди,яка дозволила двічі забити у ворота суперника.На останніх хвилинах матчу суддя вирішив призначити штрафний,який завершився м”ячем у наших воротах.
2:3 на користь “Рух”

Незважаючи на те  що  ігри  завершились  для нас  з мінімальною  поразкою ,тренери ФК”Адреналін” залишились задоволені результатами своїх футболістів ,адже в цей період головне ,щоб команди не втрачали ігрову форму.