Надійний в обороні, експресивний в атаці

Досягнення:  Чемпіон ДЮФЛ України (U14)  2015 року

Дмитро Харченко з татом Андрієм

  Дмитро Харченко був серед перших п’яти вихованців першого тренера нашого клубу Євгена Йосиповича Школи. Майже всі матчі за “Адреналін” Діма відіграв на позиції центрального захисника. Він був справжнім фундаментом оборони команди: надійно страхував крайніх захисників та опорників, а обіграти його один-в-один було завданням практично нездійсненним – Діма володіє хорошою технікою відбору, вміє грамотно поставити корпус, при потребі може зіграти жорстко.

  Коли тренер “Волині”-2000, Андрій Петров, формував нову команду для ДЮФЛ України, попросив відпустити до нього і Діму Харченка. Не дивлячись на те, що хлопцю довелось змагатись з на рік старшими суперниками, його гра в “Волині”-2000 була досить успішною – Діма часто грав в основному складі, отримував схвальні оцінки тренерів.

  В 2014 році Діма Харченко пройшов відбір в дитячо-юнацьку футбольну академію донецького “Шахтаря”, де на той час вже навчались троє його товаришів по “Адреналіну”-2001:   Влад і Стас Кристіни та Діма Бабенко. В новій команді четвертого адреналінівця прийняли добре, тренери високо оцінили його здібності – в перший свій сезон в “Шахтарі” Діма зіграв майже в усіх матчах команди; при чому, грав практично завжди в основі і, як правило, без замін. Тому справедливо стверджувати, що в чемпіонство донецького “Шахтаря” в ДЮФЛ України (U14) сезону 2014/2015 Діма Харченко вніс величезний вклад.

 

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *