Вихованець луцького клубу грає в юнацькій першості Іспанії

   Рівень підготовки юних футболістів в футбольному клубі «Адреналін» дозволяє їм претендувати не лише на місця в провідних футбольних навчальних закладах України, а й успішно проходити відбір в Академії клубів Європи, куди мріють потрапити юні таланти мало не з усього світу. І не лише проходити відбір, а й успішно навчатись і виходити на провідні ролі в їхніх командах. Підтвердження цьому – Данило Воронін – учень знаменитої футбольної академії іспанського «Вільяреалу».

   Не просто в такій академії втриматись: талановитих хлопців, бажаючих тут займатись багато – кращі з них займають місце тих, хто не витримав «тяжкої футбольної долі». А перед заявкою в дитячо-юнацькій першості в академії «Вільяреалу» роблять відбір – з шести команд формують лише дві; крім того на цей відбір завжди приходить особливо багато кандидатів «зі строни». Тих, хто відбір не пройшов – відраховують.

   Даня, як ви зрозуміли, успішно здолав усі випробування і захищає кольори «Вільяреалу» в дитячих та юнацьких першостях Іспанії.

   В сезонах 2010/2011, 2011/2012 та 2012/2013 років він виступав у вікових категоріях «Alevin B» та «Alevin A», де змагались команди 10-12-річних футболістів. У цих вікових категоріях в Іспанії грають за системою 7+1 (у нас популярніша 8+1). Перший рік команді Дані Вороніна протистояли, в основному, на рік старші футболісти. А от в сезонах 2011/2012 та 2012/2013 років дитячий «Вільяреал», в якому грав Данило, став Чемпіоном ліги!

   В сезоні 2013/2014 років команди «Вільяреал-2001» (в юнацькій першості Іспанії цей клуб виставляє відразу дві приблизно рівні по силі команди, але в різних регіональних лігах) заявляються в наступну вікову категорію – «Infantil» – тут вже команди грають 11х11 на стандартному футбольному полі 2 тайми по 35 хвилин. Слід сказати, що в академії «Вільяреалу» практикують принцип «Грати повинні всі!». В команді 21 футболіст, в заявку на гру можна внести лише 16, на полі 11 – отже, потрібно робити регулярну ротацію складу. За таких умов з 28 матчів сезону ім’я Данила Вороніна вносилось в заявку аж 26 разів, в 24 матчах він виходив в основному складі, не раз доручали Дані капітанську пов’язку. Граючи на позиціях центрального захисника та центрального півзахисника, Данило Воронін відзначився дев’ятьма голами та дванадцятьма результативними передачами! В сезоні 2013/2014 його команда, граючи проти на рік старших суперників, зайняла в своїй групі високе третє місце.

  В сезоні 2014/2015 хлопець стає справжнім універсалом: крім позицій центрального захисника та півзахисника, тренери пробують його і на місці форварда – під час одного матчу йому довелось відіграти на всіх трьох позиціях – в тому матчі Даня відзначився забитим голом, а його команда здобула перемогу 2:0. Завдяки тому, що хлопець став частіше грати в атаці (4 з останніх 5 матчів Даня відіграв на місці форварда), зросла результативність – на його рахунку вже 13 забитих голів! Ще одне неабияке досягнення цього сезону – двічі Данило Воронін входив в символічну збірну академії «Вільяреалу», яку складають за підсумками кожного туру дитячих та юнацьких першостей – до неї входять 11 кращих гравців серед футболістів всіх вікових категорій, що навчаються в академії, а це немало – 650 (!!!) гравців віком від 6 до 18 років.

  Та найбільші футбольні досягнення Дані – ще попереду…

 

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *