Тріумф Мінська, Києва та Луцька

Обласний центр Волині знову на три дні став епіцентром дитячого футболу, причому не тільки всеукраїнського, а й міжнародного. 46 команд вийшло на старт різдвяного «Кубка ФК «Адреналін» у п’яти вікових категоріях: 2006, 2007, 2008, 2009 та 2010 років народження. І якби не статус дитячого, то годі було би в це повірити, адже фактично кожен матч був насичений яскравими емоціями, неймовірною боротьбою та інтригою, що  тримала глядачів у напруженні до фінальної сирени. Бувало, що діти так заводилися, що, образно кажучи, билися за кожен квадратний метр аж іскри летіли. Тож переповнений зал СОК «Адреналін Сіті» не нудьгував ні хвилини.

Оператор і режисер Юрій Погорєлов 

У найменшеньких змагалися: «Чайка» (Черкаси), «Локомотив» (Подільськ, Одеська область), «Нива-1» (Вінниця), «Нива-2» (Вінниця), «Оболонь» (Київ), «Олімпія» (Луцьк), «Адреналін-1» (Луцк) та «Адреналін-2» (Луцьк).

В результаті запальних двобоїв до фіналу дійшли господарі турніру та гості з Подольська (він же Бірзула (до 1935 р.), він же Котовськ (до 2016 р.). Долю матчу вирішив усього один гол, проведений лучанами на початку поєдинку. Потім ініціатива почергово переходила від суперника до суперника, однак воротарі  в рамках діяли блискуче. Тож 1:0, і золоті медалі в «Адреналіна-1», а срібні поїхали на Одещину.  «Бронзу» ж виграли юні «пивовари» зі столиці країни.

 1. «Адреналін-1»;
 2. «Локомотив»;
 3. «Оболонь».

Серед  хлопчаків 2009 року народження за медалі  боролися «Зірка» (Київ), СДЮШОР «Миколаїв», «Дубно» (Рівненська область), «Турійськ» (Волинська область), «Волинь» (Луцьк), ФК «Смига» (Рівненська область), «Адреналін-1» і «Адреналін-2».

У цій віковій групі не було рівних хлопцям із «Волині». І хоча у вирішальній грі за чемпіонство «адреналінівці» рахунок відкрили, однак «біло-червоні» зуміли тричі вразити ворота «синіх», щоразу влучаючи під поперечину. Третє місце вибороли географічні сусіди з Дубна.

 1. «Волинь»;
 2. «Адреналін-1»;
 3. «Дубно».

2008-ий зібрав десять колективів: «Чайка» (Черкаси), «BRW-ВІК» (Володимир), «Gaudium» (Замость, Польща), ДЮСШ «Окни» (Одеська область), «Волинь», «Ковель-Волинь», ДЮСШ «Вараш» (Рівненська область), «Енергетик» (Нетішин, Хмельницька область), «Адреналін-1» та «Адреналін-2».

Тут змагання стали беззаперечним бенефісом молодого тренера Романа Філя, який зумів аж дві свої команди «Адреналіна» довести до фінальної сутички. Справедливо зазначаємо, що загалом у цій віковій категорії всі команди були міцними горішками.

У фіналі ж «Адреналін-1» таки двічі пробив голкіпера «Адреналіна-2», чим забезпечив собі звучання пісні  «We Are the Champions». Малий фінал зуміли виграти юні футболісти «Чайки».

 1. «Адреналін-1»;
 2. «Адреналін-2»;
 3. «Чайка».

На 2007 рік народження заявилися: «ДЮСШ №15-1» (Київ), «ДЮСШ №15-2», «Чайка» (Черкаси), ФК «Ковель-Волинь», «Верес» (Рівне), «Gaudium» (Замость, Польща), «Адреналін-1» і «Адреналін-2».

У цій віковій категорії  домінували кияни. Втрутитись у розподіл місць намагалися хлопці з Луцька, і це їм, до слова, вдалося.  Так склалося, що в обох фіналах зійшлися ДЮСШ-15 й «Адреналін». І якщо в зустрічі за ІІІ місце ДЮСШ-15-2 повністю переграла «Адреналін-2», то фінал видався ще той.

На кожен гол столичних гравців волиняни відповідали тим же. Тому гойдалки доводили до ейфорії переповнені дощенту трибуни – 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3. Однак буквально за півтори хвилини до сирени Київ таки забив вирішальний гол – 4:3.

 1. «ДЮСШ №15-1»;
 2. «Адреналін-1»;
 3. «ДЮСШ №15-2».

 

У найстарших (2006-ий) в похід за медалями вирушили «Мінськ-1» (Білорусь), «Мінськ-2», ДЮСШ «Вараш», «Оболонь», «Gaudium», «Чайка-1» (Черкаси), «Чайка-2», «Денді» (Луцьк), «Зміна» (Київ), ДЮСШ «Маневичі» (Волинська область), «Адреналін-1» та «Адреналін-2».

З першого ж матчу виділялися «червоно-чорні» футболісти Мінська. Вони й підтвердили клас, тож золоті медалі поїхали в Білорусь. Другими стали кияни зі «Зміни», а господарі змогли вибороти третю сходинку.

 1. «Мінськ-1»;
 2. «Зміна»;
 3. «Адреналін-1».

Після турніру тренери та керівники клубів із Мінська, Замостя, Одещини, Вінниці, Хмельниччини, Черкас, Миколаєва, Києва відзначили надзвичайно високий рівень організації турніру та звичайного людського ставлення. Зі слів гостей, у Луцьку вони відчували себе наче вдома, тому ніяких побутових проблем не відчули. А якщо й виникали дрібні нюанси, то вони відразу вирішувалися організаторами. Тож усі висловили побажання ще не раз приїхати на Волинь на «Кубок ФК «Адреналін».

Андрій СОБУЦЬКИЙ,

Фото Юрія Погорелова

3 comments

 1. Дуже насичені футболом, емоціями та переживаннями були ці дні змагань з 9 по 11 січня 2017 року. Я багато зняв фото та трохи відеоматеріалу в ці дні. Можу поділитися у вільному доступі. В соціальній мережі VK у мене є своя сторінка – Yuriy Pogorelov за адресою:
  https://vk.com/yurik19770504
  Також є спільнота в VK за адресою: https://vk.com/public137320053
  На сьогодні опрацював три відео – футбольні зустрічі команд:
  1 Адреналін Луцьк – Gaudium Польща (8 : 0) за адресою https://youtu.be/LizwfKU8RS8
  2 Адреналін Луцьк – Верес Рівне (3 : 0) за адресою https://youtu.be/PeDU4YGIhrQ
  3 Адреналін Луцьк – ДЮСШ 15 Київ. Фінал за 1-ше та 2-ге місця (3 : 4) за адресою https://youtu.be/6tPkuS1XxbE
  Бажаю щастя та спортивних досягнень нашим спортсменам!

Join the Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *