“Адреналін”-2010 – наймолодші чемпіони Волині з футзалу

  Чемпіонати Волині з футзалу серед дітей добігають кінця. Завершили змагання наймолодші футзалісти – команди 2010 року народження.

  Поки мало які клуби мають достатньо підготовані команди такого юного віку, тому змагання в цій віковій категорії були найменш представницькими: крім “Адреналіну”-2010 в турнірі взяли участь луцькі команди  “Юніор-Мідас” та “Лакі Тім”, доповнила квартет ще одна команда нашого клубу – “Адреналінчик”, до складу якої входили також діти 2009 року народження, які не потрапили до складу команд старшої вікової групи, тому цей колектив змагався поза конкурсом.

  Наймолодша команда “Адреналін”-2010, очолювана наймолодшим тренером Романом Кузьмичем, впевнено розпочала турнір, здобувши в першому колі турніру три перемоги в трьох матчах, залишивши свої ворота в недоторканості. Друге коло, щоправда, далось нашим хлопцям важче, але, не дивлячись на дві нічиї, “Адреналін”-2010 впевнено посів перше місце в першому чемпіонаті  (U7) Волині з футзалу!

  Відрив від найближчого переслідувача склав 5 очок! А цим самим “найближчим переслідувачем” став “Адреналінчик”, якому вдалось набрати 9 очок. Та, оскільки, ця команда нашого клубу виступала поза конкурсом, друге місце було присуджене “Юніор-Мідасу”, в активі якого 8 очок, треті – “Лакі Тім” (одне очко, але здобуте у матчі з чемпіоном!).

  Вітаємо “Адреналін”-2010″ з перемогою!!!

І бажаємо не менш впевненого успіху в новому турнірі – Кубку Волині з футзалу!

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *