Восьмирічні гартують характер

  Ще років десять тому місто Нетішин, на межі Хмельницької та Рівненської областей, асоціювалось лише з розташованою тут атомною електростанцією. Нині ж місто атомників відоме ще й дитячими футбольними турнірами (в тому числі й міжнародними), які організовуються в Нетішині мало не щотижня.

   23-24 лютого в цьому місті проходив міжобласний турнір команд 2008 року народження, в якому взяли участь команди з Хмельницької, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Тернопільської областей; Волинь в цих змаганнях представляли дві команди нашого клубу під керівництвом Романа Філя.

   На першому етапі 15 команд були поділені на три групи, де змагались між собою за коловою схемою. До півфіналу виходили переможці груп та “краща серед других”. Якщо “Адреналін-1” впевнено переміг своїх суперників, виборовши в групі першість, то “Адреналін-2” був у своїй групі лише другим, а щоб вибороти путівку до півфіналу нашим “дублерам” не вистачило лише одного очка.

  В півфіналі жереб звів команди, які показували до цього найкращу гру на турнірі, тож цей матч став достроковим фіналом між першими футболістами “Адреналіну” та вінницького клубу Блохіна-Бєланова. Початок виявився просто шокуючим для нашої команди – вже на 5-ій хвилині “Адреналін” “горів” 0:3! Такий карколомний початок здатен вибити з колеї будь-кого, та ще й якщо поразка відбувається на очах батьків, які приїхали в Нетішин вболівати за нашу команду. Чого там приховувати – в наших хлопців були і розпач, і сльози. Але до честі юних футболістів та їхнього тренера, адреналінівці зуміли опанувати себе, вирівняти гру, а потім і притиснути суперника до воріт; це при тому, що арбітр не зарахував забитий нашими хлопцями чистий гол! Двічі “Адреналін” змусив розпочинати суперників з центру поля, але врятувати наднапружену гру все ж не вдалось…

  У втішному фіналі “Адреналін” не залишив шансів команді господарів ДЮСШ (Нетішин) – 5:1. А виграв турнір клуб Блохіна-Бєланова, який у фіналі впевнено переміг команду Коростеня.

Спорт  гартує  характер !   

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *