“Адреналін”-2004 та “Адреналін”-2005 повернулися з “Кресів”

  Команди “Адреналін”-2004 та “Адреналін”-2005 на запрошення друзів із Хелму відвідали Польщу, де взяли участь в міжнародному футбольному турнірі “Креси-2017”, матчі якого відбувались в спортивному комплексі села Воля Ухруська.

  Воля Ухруська – прикордонне село, від крайніх вулиць села до українсько-польського кордону лише якихось пів-кілометра, а до найближчого волинського села Новогрузьке – три кілометри. Чудовий спорткомплекс, якому б позаздрили б більшість наших райцентрів, був збудований тут в рамках підготовки Польщі до “Євро-2012”. Цікаво, скільки таких залів було споруджено тоді в Україні? – Адже у нас теж якось готувались до цієї події.  

  До участі в турнірі були запрошені команди з трьох сусідніх країн – України, Польщі та Білорусі. Дуже незвичним для нас був регламент турніру. Команди грали на майданчику футзальних розмірів, але ворота були 2х5м (приблизно такі, як на стадіоні СНУ, що на вулиці Шопена в Луцьку), тривалість матчів в першому колі всього 12 хвилин, а в другому – взагалі 10. Такий розклад вимагає максимальної концентрації та напруження гравців протягом всього матчу, адже навіть удар з чужої половини поля може бути небезпечним, а пропустивши гол, можна просто не встигнути відігратись.

  На трурнірах “Креси” попередніх років “Адреналін”-2005 був серед лідерів, проте цього разу тренеру команди Юрію Остромецькому не вдалось привезти найсильніший склад через відсутність віз в окремих футболістів (не виправдались сподівання на, вже майже міфологічний, “безвіз”?). Як наслідок – більш ніж скромне 5 місце серед 7 команд.

  А от “Адреналін”-2004 під керівництвом Олександра Слабецького відразу став набирати перемоги. І під вечір першого дня стало зрозуміло, що комплекти нагород розподілять між собою: холмський “Нідзвядек”, брестський Центр олімпійського резерву та луцький “Адреналін”. В матчах “Адреналіну” з ЦОР (Брест) команди очки поділили – 2:1 та 0:2. А ігри з “Нідзвядеком” стали найнапруженішими на турнірі: після поразки 1:3 наші хлопці зуміли взяти реванш 2:0, але якою ціною… наш захисник Артем Харчук в жорсткій боротьбі стик в стик зламав ногу!!!!!! До речі,  сам Артем ще й займається карате, – хлопець тримався мужньо і навіть не схлипнув!!!

  Після підрахункц очок і додаткових показників “Адреналін”-2004 повіз з Польщі бронзові медалі, берестейці були другими, а перемогу святкувла команда з Хелму.

Тримайся,  Артеме!   Ти  потрібен  команді!!!

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *