Адреналін 2007 виборов друге місце на турнірі у рівенській області

Команда Адреналін 2007 під керівництвом Войтовича Василя Петровича привезла срібні нагороди зі змагань у Смизі, які проходили з 17 по 19 березня.

Вже в першій грі наші хлопці своєю перемогою над командою Верес -1 з рахунком 4:0 дали зрозуміти всім своїм суперникам, що дуже серйозно налаштовані на цей турнір і приїхали сюди забрати медалі найвищого гатунку.  

У другій грі вихованці Василя Петровича теж не дали спуску своїм візаві і відвантажили у ворота ФК Дубно аж п’ять голів, щоправда пропустивши при цьому два  м’ячі.  Взагалі наша команда дуже впевнено дійшла до фіналу цих змагань. Ще у двох матчах Адреналін 2007 шість разів змусив суперників виймати шкіряного з сітки воріт,натомість наші ворота залишились в недоторканості.

У фіналі наші адреналінівці зустрілись з командою  Тернополя. У запеклій боротьбі за жаданні трофеї наші хлопці нажаль поступились з рахунком 0:1. Не зважаючи на те, що команда з Тернополя складалась з гравців на рік старших за наших футболістів, наша команда виглядала дуже злагодженною і впевненою в своїх силах.

В підсумку Адреналін 2007 став срібним призером цих змагань!

Щиро вітаємо наших хлопчаків !

 

 

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *