Чемпіони Першого дитячого чемпіонату та кубку Волинської області з футзалу

9 квітня в Адреналін Сіті відбувалася церемонія нагородження першого чемпіонату та кубку Волинської області з футзалу серед дітей.

Нагадаємо,що змагання відбувались у 4 вікових категоріях до 7 років,до 9, до11 та до 13 років.

Приємно,що наш тренер Олександр Лисенко є головою комітету з проведення цих дитячих змагань,де зібралося понад 40 дитячих колективів нашої області.

У кожній віковій категорії були й представники нашого футбольного клубу.

Дві команди 2005 р.н.під керівництвом Юрія Остромецького брали участь у категорії до 13 років, також  по два колективи нашого клубу 2006,2009 та 2010 р.н. боролися за нагороди у категоріях до 11 років, 9-ти та до 7 років.

Серед самих старших футболістів перемогу у чемпіонаті здобула команда з Луцька – Волинь-05. Наші вихованці складали гідну конкуренцію кільком на рік старшим колективам та показували змістовну та грамотну гру. У підсумку Адреналін-05-2 зайняв 5 місце,а Адреналін-05-1 7 місце у чемпіонаті.

Найуспішніше виступили наші вихованці у вікових категоріях U-11,U-9 та U-7 де впевненно здобули не тільки перемоги у 4-ох місячному «марафоні», а й досягли перемогу у кубках своїх вікових категорій!

Тож 2006 р.н. під керівництвом молодого тренера Олександра Лисенка з назвою «Адреналін-06», обігнавши усіх опонентів у чемпіонаті,тільки з однією поразкою, і то, від своїх «дублерів» з «Адреналін06Юнайтед» , впевнено досяг 1 місця. «Вишньою на торті» стала ще й перемога у кубку Волинської області серед дітей до 11 років,де гідну конкуренцію підопічним Лисенка склали суперники з «Волині». Але у обох матчах, наші футболісти обіграли лучан у серії після матчевих пенальті,де феєрив у рамці адреналінівець Павло Белінський,за що гідно і справедливо отримав звання кращого воротаря чемпіонату та кубку. Також відзначимо Богдана Боднара,який обігнав усіх у перегонах голеодорів та здобув звання кращого бомбардира. «Адреналін06Юнайтед» гідно підтримував рівень своєї «основи»,але у підсумку зайняв 4 місце у перегонах. Як відмітив тренер,у

команді «Адреналін06Юнайтед» в основному кістяк команди складали гравці «основи» й тягнули за собою своїх партнерів,які досить недавно приєднались до нашого клубу. Болільники та учасники чемпіонату  відмітили не по роках змістовну й грамотну футзальну гру наших вихованців.

Ще більш впевнено перемогли наші хлопці 2009 р.н. у своїй категорії до 9 років, де грали проти кількох команд-суперників 2008 р.н. Також підопічні нашого тренера Олександра Лисенка, забили у підсумку 4-місячного чемпіонату аж 30 голів,а пропустли лише 2,з яких один автогол та мяч забити своїми «дублерами» з «Адреналін09Юнайтед». Трощивши і громивши всіх на своєму шляху «Адреналін-09» впевнено здобув «золотий дубль»,обігравши свого головного конкурента та переслідувача «Волинь-09» з рахунком 4:1 у чемпіонаті, та 3:1 у кубку. Зазначимо,що у складі «Волині» ледь не половину команди складали вихованці нашого клубу. Варто відзначити й «Адреналін09Юнайтед»,який досить достойно виглядав на фоні суперників і тільки через брак досвіду та ігрової практики в деяких компонентах гри поступився всім колективам. Але як кажуть,молодці, ще все попереду,тренеру вони дуже необхідні. Організатори змагань відзначили нашого Галашевського Станіслава, як кращий воротар, а капітана команди Гайдучика Максима кращим гравцем. Також свою нагороду отримав і тренер обох колективів-чемпіонів Лисенко Олександр Костянтинович, як кращий тренер у своїх вікових категоріях!

 

 

 

 

 

У самій молодшій віковій категорії до 7 років, наші маленькі підопічні 2010 р.н. під керівництвом ще одного молодого тренера нашого клубу Романа Кузьмича, також обігнавши всіх переслідувачів у футзальному «марафоні» й здобули золоті нагороди у чемпіонаті та кубку Волинської області. «Адреналін-10» показував не по роках сміливу й змістовну гру, перемагавши суперників гра за

грою забивши 14 голів, та пропустивши лише тричі.

Також без індивідуальних нагород не залишились підопічні Романа Миколайовича.

Станіслав Орел здобув звання кращого гравця змагань, а самого тренера-чемпіона визначили кращим тренером у своїй віковій категорії

Ще одна наша команда взяла участь у категорії до 7 років під назвою «Адреналінчик», створена з діток,які у восени минулого року розпочали тренування у нас в клубі. Хлопчики показали доволі змістовну гру, незважаючи на свій «мізерний» досвід та за короткий період часу поступово прогресують .

Хочеться окремо відзначити батьків та тренерів наших чемпіонів, які щовихідних на протязі всієї зими, не мостилися біля своїх зручних диванів ,за переглядом телевізору, а кожної неділі знаходили сили та бажання аби вчити та здобувати досвід гри для своїх маленьких чемпіонів і завжди палко підтримували та раділи перемогам чи переживали поразки разом з своїми дітками.

Організатори змагань, на чолі з Олександром Лисенком обіцяють стабільно проводити подібні змагання, адже за словами нашого тренера далеко не у кожній області існують такого роду дитячі чемпіонати, та тепер на нас будуть рівнятись та брати приклад. Надіємось, що на наступний чемпіонат збереться ще більше конкуретноспроможних дитячих команд, найсильніші з яких будуть гідно представляти нашу область вже на всеукраїнських змаганнях, а вихованці Адреналіну це красномовно довели своїми результатами, що готові до цього.

Отож, вітаємонаших дітей та їх найкращих тренерів та бажаємо продовжувати у тому ж дусі, майбутніх перемог і гарної гри!

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *