XXVI турнір на Кубок ФК”Адреналін”

Луцьк

3-4  листопада 2017 року

Футбольний клуб «Адреналін» запрошує Вас взяти участь в XХVI-му дитячому  футбольному турнірі «Кубок ФК «Адреналін» серед дітей 2006 та2008 років народження.

Регламент турніру додається.

З повагою,

Президент футбольного клубу «Адреналін» Харченко А.О.

 

Проживання учасників та вболівальників – в комфортних готелях Луцька

Готель Світязь*** розташований в мальовничій частині Луцька, неподалік Старого міста. До Ваших послуг одно- та двохмісні номери, ресторан, бар, сауна, більярд, дартс, WI-FI Інтернет, автостоянка під охороною.

Готель “Профспілковий”** пропонує 1-, 2- та 3-місні номери з усіма зручностями (душ, туалет, телевізор, холодильник у кожному номері), ресторан та бар з відмінною кухнею, сейф, дитячий майданчик, автостоянка під охороною.

Готель “Маєток”** оформлений у стилі панського будиночку, усі номери готелю різні за стилістикою, оснащені телевізорами, окремими санвузлами, деякі – супутниковим телебаченням. На території готелю: автостоянка, що охороняється, сауна, у теплу пору року працює літнє кафе та дитячий майданчик.Wi-Fi Internet.

Затишний мотель “Лагуна”** забезпечить Вам надійний комфорт та чудові умови проживання. До Ваших послуг одно- та тримісні номери, красивий пейзаж, душ та супутникове телебачення в кожній кімнаті, власна цілодобова автопарковка під охороною.

ПОЛОЖЕННЯ

  Про проведення XXVI  дитячого футбольного турніру

на Кубок ФК «Адреналін»  серед дітей

 2008 та 2006 років  народження .

                           

   І. Цілі і завдання

Міжнародний дитячий футбольний турнір на  Кубок ФК «Адреналін» проводиться з метою подальшої популяризації футболу, підвищення рівня спортивної майстерності юних футболістів, для зміцнення дружніх стосунків між спортивними організаціями, виявлення найкращих команд та гравців.

                                ІІ. Керівництво змаганнями

         Загальне керівництво та контроль за проведенням турніру здійснює здійснює дитяча громадська організація «Футбольний клуб «Адреналін» спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради.  Організацію та проведення турніру здійснює дитяча громадська організація «Футбольний клуб «Адреналін», якій належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.

                      ІІІ. Термін і місце проведення

    Турнір відбуватиметься з 03 по 04 листопада 2017року в мЛуцьку

                     ІV. Учасники турніру

   Змагання турніру проводяться  у віковій  категорії

U-11 -(хлопчики 2006 року народження)

U-9 -(хлопчики 2008 року народження)

   Не допускається внесення одного й того ж гравця у різні заявки турніру.

         До участі в турнірі приймаються команди, які отримали дане положення та надіслали відповідне підтвердження.         Склад команди (делегації) – 14 гравців та 1 тренер .  До участі в турнірі допускаються діти, які не мають обмежень за станом здоров’я та мають дозвіл лікаря на участь у змаганнях.

                    V.Порядок і термін подання заявок

    Представники команд подають до оргкомітету іменну заявку до початку змагань, завірену керівником та лікарем.

         Українські команди повинні представити до комісії заявку в 2-х примірниках, завірену лікарем, свідоцтво про народження на кожного учасника. Іноземні команди проходять  комісію на підставі закордонного паспорту.

         Команди та учасники змагань, документи яких не відповідають вищевказаним вимогам згідно цього Положення, до змагань не допускаються.

     У разі відсутності дозволу лікаря учасник або команда до змагань не допускаються.

Термін підтвердження заявки на участь в турнірі  – до 25.10.2017 року.

Примітка: для дорослих обов’язково наявність паспорта.                     

VI.Порядок проведення турніру

  Змагання проводяться за такими правилами:

– кількість  гравців на полі – 8+1;

– час гри – два тайми по 15 хв ;

– розмір поля –  60×40м ;

–  розмір воріт – 5х2м;

– матчі проводяться м’ячами №4,5, наданими організаторами;

– м’яч з ауту вводиться руками;

– підкати дозволені;

– матч обслуговує один арбітр.

         Інше – згідно затверджених FIFA діючих правил гри в міні-футбол.

         Визначення компенсованого часу та рішення у випадках, не обумовлених правилами та положенням – на розсуд арбітра.

         Система проведення турніру визначається при жеребкуванні команд.

         З умовами дисциплінарних санкцій, подання протестів та скарг учасники ознайомлюються перед початком змагань.

         Оргкомітет турніру залишає за собою право на зміни та доповнення до цього Положення.

 

VII. Визначення переможців та нагородження

         Місця команд в турнірі визначаються за найбільшою кількістю набраних очок.  За перемогу у матчах турніру команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

     У випадку рівності очок у двох або більше команд перевагу отримають команди, які в іграх між цими командами мають кращі показники:  за результатом особистої зустрічі,  за кількістю перемог, за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів,  за кількістю забитих м’ячів, пробиттям серій з п’яти пенальті.  За рівності очок у трьох і більше команд беруться до уваги результати зустрічей лише між цими командами.

 

 VIIІ. Медичне забезпечення змагань

У відповідності до „Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів”, що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 року № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами, незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

   

ІХ.  Фінансові витрати

     Витрати на участь команд (проїзд, харчування, проживання, стартовий внесок) в турнірі за рахунок організацій, що відряджають.

         Витрати на придбання призів, нагород, оренда поля та інші видатки – за рахунок ДГО «Футбольний клуб «Адреналін».

          Х. Нагородження

        Команда-переможець, а також команди-призери отримують дипломи та кубки, а учасники – медалі відповідних ступенів від організаторів змагань та спонсорів.

 Кращі: воротар, захисник, півзахисник, нападник та гравець турніру  нагороджуються спеціальними призами від організаторів змагань.

Для учасників команд та тренерів передбачена культурна програма.

 ХІ. Заключні положення

           Усі додатки до даного Положення є його невід’ємною частиною. Розгляд і вирішення усіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією оргкомітету змагань.

 

 Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.

 

e-mail: dgofkadrenalin@gmail.com

сайт:   www.dufc-adrenalin.com.ua

Телефони для довідок:        

+38 067 173 25 18

+38 050  526 42 40

 

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *