Нагороди наших команд в Літньому міні-турнірі з футзалу

Чотири  дні  тривав  Літній  дитячий  міні-турнір  з  футзалу, який  організовано АМФВ.Змагались  діти у  п”яти вікових  категоріях.Команди  від нашого  клубу  були  заявлені  у всіх  категоріях.

В  черговий  раз  наші  футболісти мали  змогу  вдосконалити  техніку  гри  та  продемонструвати  своє  вміння  у міні- футболі.Всі  команди,  крім Адреналін 2007( зайняли  5 місце,тренер Драницький Сергій)  змогли  посісти призові  місця .Нажаль їм   не вистачило зовсім  небагато аби    поборотись  за медалі.

Для  решти  команд  даний  міні- турнір  запам”ятався нагородами.

В  своєму  першрму  турнірі  приймали участь наші найменші футболісти-команда Адреналін 2012 (тренери  Олійник Василь та  Прощерук Олександр).Перший  кубок  та медалі  за  третє  місце!!!!!! 

Бронзовим  призером, у своїй віковій  категорії, в даному  турнірі  стала і команда Адреналін  2011( тренер Слабецький  Олександр)Варто зазначити ,що наші футболісти грали у категорії зі старшими на один рік суперниками!

Команда Адреналін-2( 2008 рік,тренер Філь Роман), показавши свою майстерність,отримала кубок  та медалі за друге місце

Три крупні перемоги у міні-турнірі з футзалу у своїй віковій категорії,без шансів для суперника, і золото у команди Адреналін 2004-2005 (тренери Слабецький Олександр та Остромецький Юрій)

В  індивідуальних  нагородах  було відзначено  наступних  наших  вихованців:

-кращий  кравець турніру-Безушкевич Арсен(Адреналі -2 (2008)

-кращий  воротар  турінру – Остромецький Юрій (Адреналін 2012),Кочмар Давид(Адреналін2011),Близнюк Юра(Адреналін 2004-2005)

Вітаємо футболістів та тренерів з перемогою!!!

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *