«Адреналін» і «Темп» обмінялися перемогами в Першій лізі України

Кардинально різні матчі видали команди U-15 та U-17 луцького  футбольного клубу проти вінницьких однолітків  у рамках розіграшу Першої ліги ДЮФЛ України.

Сімнадцятирічні «адреналінівці» почали надто весело і вже на початку зустрічі створили собі хороший запас – 2:0. Волиняни продовжували так само агресивно діяти й створювати момент за моментом, але на стадії завершення всі зусилля марнувалися.

У другому таймі господарі злегка фізично підсіли, а от «Темп» U-17 навпаки – додав. Коли ж гості зуміли відквитати один гол (2:1), протистояння загострилося до неймовірного. Небезпека виникала почергово то біля воріт Луцька, то Вінниці, проте командам змінити цифри у суддівському протоколі не вдалося. Тож відстояна перемога «Адреналіна» 2:1.

Суперники вікової групи U-15 зіграли з точністю до навпаки. Вже на початку двобою «Темп» двічі розписався у воротах лучан. Після стартового провалу господарі було заворушилися, але були ще двічі покарані за свої помилки.

Здавалося б, 0:4 ще до перерви – це кінець. Проте до честі «Адреналіна», після розмови команди з тренерським штабом на чолі з Романом Максимюком та низки замін, у таймі другому постав зовсім інший боєздатний колектив.

Волиняни завелися й заграли з новою силою, проявивши справді чоловічий характер. «Адреналіну» вдалося скоротити до 2:4, але прикра помилка захисника призвела до 2:5, й на тому гра заспокоїлась.

Таким чином, за сумою двох зіграних турів  «Адреналін» U-17 має стовідсотковий показник, а в активі U-15 – один пункт.

За матеріалами   http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *