Луцький «Адреналін» U-19 переміг «Динамо»(Львів)

Після поразки у першому турі від «Прикарпаття» з Івано-Франківська (0:1), луцький футбольний клуб прагнув будь-що реабілітуватися на виїзді  у Львові проти місцевого «Динамо».

З перших секунд гри кинулося у вічі те, що на відміну від дебютного матчу, «адреналінівці» не так хвилюються, тож діяли значно продуктивніше. Причому малюнок гри, показаний волинянами, справляв доволі гарне враження.

Недарма у футболі  кажуть «Є гра – буде результат», тож фактично відразу гості з Луцька заволоділи ініціативою. Кілька моментів, створених підопічними Андрія Петрова, трансформувалися у взяття воріт всередині першого тайму.

Львівське «Динамо» постало доволі непростою командою, яка полюбляє силовий фактурний стиль. Був шанс у господарів переломити хід поєдинку, проте вихід сам на сам блискуче нейтралізував воротар «Адреналіна».

А під завісу зустрічі, на 43 хвилині другого тайму, лучани подвоїли перевагу, чим встановили остаточний рахунок 0:2.

Тренер ФК «Адреналін» U-19 Андрій Петров резюмував після гри:

«До команди «Динамо» (Львів) готувалися – переглядали відео матчів за їхньою участю та опрацьовували сильні та слабкі нюанси. Мене як наставника найбільше тішить у сьогоднішній грі те, що ми забили із тих моментів, які награємо на тренуваннях. Це означає, що гравці починають мене чути й розуміти».

Наступну гру в Чемпіонаті України U-19 ФК «Адреналін» проведе  у рідних стінах проти хмельницького «Поділля»

за матеріалами http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *