Попри перевагу, «Адреналін» поступився в Чернівцях.

Свій виїзний матч проти «Буковини» в рамках Чемпіонату України U-19 лучани провели на дуже високому рівні. І перевагу мали, і у володінні м’ячем значно переважили суперників, і комбінаційно, як кажуть, заганяли, але ж от забити не змогли.

Що в першому таймі, що в другій половині гри «Адреналін» виглядав набагато симпатичніше за господарів з Буковини, але ж волею долі саме наприкінці таймів гості й пропускали.

Особливо образливо вийшло у моменті з першим голом. Під час стандарту захисники Луцька  створили штучне положення поза грою та вже почали сигналізувати про це боковому, проте бригада арбітрів взяття воріт зарахувала.

За два тайми «Адреналін» так обсів ворота «Буковини», створив стільки моментів та напівмоментів, що вистачило б на кілька ігор. Своїми комбінаціями гості крутили й крутили навколо карного майданчика, проте нанести хоча б один результативний удар їм так і не вдалося.

Тож прикра поразка 0:2, що ніяк не применшує сили та класу господарів, адже всю гру відбиватися та двічі забити – теж треба вміти.

–       Після цієї гри навіть місцеві чернівецькі вболівальники підходили й визнавали, що ми були сильніші, симпатичніші та грамотніші, –  розповідає тренер ФК «Адреналін» Андрій Петров. – Але ж мені від цього не легше, і очок не більше. Тішить те, що малюнок гри покращується з кожним матчем. Ця поразка зробила нас ще сильнішими.

 

за матеріалами http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *