Собака, вітер та нефарт: виїзд волинян на Житомирщину.

Черговий тур у Першій лізі ДЮФЛ України дві команди футбольного клубу «Адреналін» (U-15 та U-17) проводили на виїзді в селищі Черняхові проти тамтешнього ДЮФК «Жерм».

 На жаль, вояж на житомирську землю не видався вдалим, адже обидва колективи програли – програли дещо образливо, проте від цього керівництву, тренерському штабу та батькам ДЮФК «Адреналін» не легше.

 Старші вкотре показали ніяк не гіршу гру за суперників, але знову поразка. У ході зустрічі представники Волині поступалися 1:0, та потім зуміли вирівняти ситуацію й рахунок зрівняли – 1:1. Здавалося б, справа йде до закономірної нічиєї, однак за дві хвилини до фінального свистка черняхівський «Жерм» зумів забити вдруге. Десь можна нарікати на нефарт, але в протоколі маємо 2:1.

Протистояння «Жерма» й «Адреналіна» U-15 також почалося за рівної боротьби. Хоча знову ж таки – навіть візуально майже кожен суперник лучан на голову вищий. Усе, що стосується техніки та гри внизу, – на рівних. Щойно верхова чи силова боротьба – волиняни поступаються.

Перший гол вийшов симбіозом просто-таки шквального вітру і трішечки невпевнених дій воротаря гостей – по суті природна стихія занесла круглого в сітку.

Другий гол можна записувати у хрестоматії непорозумінь. На поле вибіг собака, боковий суддя про це просигналізував головному, прозвучав свисток. Захисник «Адреналіна» побіг виганяти чотирилапого, а атакувальник «Жерма» все одно помчав забивати. І забив. Логічний протест гравців із Луцька закінчився…кількома жовтими картками їм же!

Далі почалася дещо груба нервова гра, яку зупинив третій гол господарів. Тож перемога Черняхова 3:0, а «Адреналін» всерйоз думає про підсилення насамперед у віковому плані.

за матеріалами http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *