Обидві команди луцького «Адреналіна» здолали «Дубно»

Від битви між географічними сусідами Першої ліги ДЮФЛ України виграли тільки глядачі, адже що команди U-15, що суперники в U-17, показали класний видовищний, насичений динамікою, футбол.

Сімнадцятирічні гравці «Адреналіна» в першій половині створили тьму, як кажуть, тьмущу  стопудових моментів, але забити вдалося лише раз. Воротар футбольного клубу «Дубно» не зміг зафіксувати круглого в руках,  а нападник лучан був надзвичайно кмітливим та швидким на добиванні.

У такому ж гарному стилі проходив другий тайм, причому вболівальники були в захопленні від картинок, що демонструвало обидва колективи. Хай там як, проте волинянам таки вдалося подвоїти перевагу і тим самим оформити остаточний рахунок – 2:0.

ДЮФК «Адреналін» та ДЮСШ «Дубно» U-15 взагалі розіграли гойдалки. На гол господарів поля, гості відповіли тим же, вирівнявши ситуацію. Але в середині другого тайму юні лучани змогли забити вдруге. До кінця гри рахунок не змінився, тож «Адреналін» нарешті здобув перемогу 2:1.

Після матчу тренер ДЮФК «Адреналін» Андрій Петров зауважив:

–       Надзвичайно приємно, що нарешті вдалося взяти шість очок у турі. Ми довго цього чекали. Ще більш приємніше, що зробили це проти добротних міцних команд «Дубна». Хлопці обох клубів показали добротний видовищний футбол, але ми доклали максимум зусиль, щоб перемогти.

 

за матеріалами  http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *