Одна нічия на двох: луцький «Адреналін» приймав МАЛ із Коростеня.

Протистояння луцького та коростенського клубів бере свій початок ще з дитячих турнірів різного віку. І от колективи зустрілися між собою на стадіоні села Лище в рамках розіграшу Першої ліги ДЮФЛ України у вікових категоріях U-15 та U-17.

Старші почали на зустрічних курсах. І якщо гості виглядали більш технічно, то господарі брали бажанням. На гол Коростеня Луцьк відповів тим же. Проте за рахунку 1:1 перевагою заволоділи гравці команди МАЛ.

Ініціатива гостей принесла їм дивіденди. Спочатку вони вийшли вперед, а пізніше й розвинули успіх до 1:3. Під завісу зустрічі «Адреналін» зумів повернути гру на свій лад і навіть скоротив різницю до мінімуму 2:3, однак на більше, на жаль для своїх прихильників, не вистачило часу.

П’ятнадцятирічні хлопці «Адреналіна» можуть результат занести собі до активу. Практично всю гру територіальна перевага була на боці МАЛа. Певна річ, лучани небезпечно огризалися, але треба справедливо визнати, що саме гості мали більше нагод для голу.

Мусимо відзначити блискучі дії у цьому протистоянні воротаря «Адреналіна» Юрія Близнюка, який разів три-чотири виручив у, здавалося б, безнадійних ситуаціях. Могли відзначитися й господарі, проте й вони не забили.

Після гри наставник лучан Олександр Слабецький резюмував:

–       Цю нічию 0:0 однозначно заносимо собі до позитивного результату. Попри те, що грали вдома, далася ця нічия зовсім непросто. Найголовніше, вважаю, те, що команда почала набирати очки, у хлопців потихеньку з’являється впевненість у тому, що можна на рівних боротися і проти на рік старших суперників.

Таким чином, луцький «Адреналін» та коростенський МАЛ зіграли 2:3 (U-17) і 0:0 (U-15).

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *