Луцькі юнаки поступилися костопільському КОЛІФКС

Чергові матчі Першої ліги ДЮФЛ України луцький «Адреналін» проводив на стадіоні села Лище, де приймав дві команди з Рівненщини.

 Сімнадцятирічні видали фантастичний матч. Неупередженому глядачеві ніколи були би й сумувати. Суперники летіли на зустрічних курсах, а калейдоскоп небезпечних випадів іноді зашкалював.

Справедливості ради треба визнати, що волиняни були гостріші, проте більш досвідчена команда спортивного інтернату Костополя зіграла на класі.

Про таку зустріч фахівці кажуть, що атака діяла набагато сильніше за оборону. Причому в обох колективах. Тільки ж Костопіль сповна реалізував свої моменти та напівмоменти, а от у Луцька із цим виникли проблеми. Наслідком такого сценарію став результат 1:3 на користь КОЛІФКС.

Опоненти в категорії U-15 взагалі взагалі показали два різні тайми. У першій половині господарі повністю розгубилися, рознервувалися та напускали повну торбу голів – рахунок 0:6 міг тільки наснитися у фільмі жахів.

Після перерви гравці «Адреналіна» взяли себе в руки, проте було вже пізно щось змінити. Тож закінчили з тим же  підсумком 0:6.

–       Ніяк не виправдовую результат та не применшую заслуги гостей. Просто наразі у двох команд трішки різні завдання. «Адреналін» тільки почав свій шлях на всеукраїнській арені, а Костопіль  націлюється вийти до Вищої ліги ДЮФЛ України. Тож нам ще працювати й розвиватися, розвиватися й працювати, – резюмував тренер лучан Андрій Петров.

 за матеріалами http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *