Луцькі команди мінімально поступилися на Житомирщині

Дві команди ДЮФК «Адреналін» у вікових категоріях U-15 та U-17 зіграли виїзний тур у Чудневі проти місцевого ДЮСШ АІК в рамках Першої ліги ДЮФЛ України. Результат та характер обох матчів можна заносити у рубрику «Хороша гра – не завжди запорука перемоги».

 У протистоянні сімнадцятирічних цілком рівна ситуація на футбольному полі ніяк не віщувала біди для гостей із Луцька. Проте миттєва слабкість, провал позаду в оборонних редутах призвів до того, що гравець господарів вибіг на ударну позицію і з метрів одинадцяти не залишив шансів воротареві «Адреналіна» – 1:0.

Волиняни заграли ще активніше, моменти почали створювати ще частіше, але знову нефарт та нереалізація. У кінцівці зустрічі лучани затисли ДЮСШ АІК, однак бодай зрівняти не вдалося.

Після цього на поле вийшли п’ятнадцятирічні юнаки. Відразу стало очевидно, що «Адреналін» приїхав із настроєм брати три залікові пункти. І в першому таймі гості ознаменували свою перевагу забитим голом, але бригада арбітрів зафіксувала офсайд. Аргументи волинян про те, що один із захисників у момент взяття воріт стояв на штанзі, на жаль, до уваги не взялися.

У другій половині двобою характер не змінився. «Адреналін» виглядав доволі серйозно, та знову одна помилка в захисті спричинила вихід один на один футболіста Чуднева. Результат – 1:0. І сталося це буквально за десять хвилин до фінального свистка.

Часу, що залишався, не вистачило Луцьку, щоб врятувати поєдинок до нічиєї. Сказати, що всі гравці «Адреналіна» були в розпачі – нічого не сказати. Хоча тренерський штаб без найменшого перебільшення поставив своїм підопічним «5» за 5-бальною системою та повторив давню футбольну істину: «Є гра – будуть перемоги». А команди «Адреналіна» в Чудневі продемонстрували, що гра таки є!

за матеріалами http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *