Луцький «Адреналін» вивіз із Вінниці 6:0 та 0:6

Дві команди волинського представника в Першій лізі ДЮФЛ України грали на виїзді проти вікових колективів U-15 та U-17 вінницького «Темпу».

Сімнадцятирічні гості, як кажуть у таких випадках,  на класі обіграли господарів. Багато забили та багато не реалізували. Також до позитивних моментів, окрім перемоги звісно, зараховуємо й те, що «Адреналін» спробував понагравати широкий спектр комбінацій та домашніх заготовок. Як результат – комфортна виїзна перемога 6:0, яка дозволила вийти у плюси в пункті різниця забитих-пропущених  голів.

Не позаздриш тренерам «Адреналін» U-15, які щоразу готують  команду до двобоїв із на рік по суті старшими опонентами. А в такому віці ця різниця вкрай відчутна у силових єдиноборствах та боротьбі на другому поверсі.

Але навіть у таких ситуаціях лучани набирають очки та показують доволі непоганий футбол. На жаль, на рівних змагатися із на голову вищою командою вдалося лише в першому таймі. Тільки у додані хвилини «Темп» зумів вдруге забити – закинули «за комірець» низькому голкіперу.

У другому таймі господарі домінували, проте гості намагалися проводити і свої атаки. «Адреналін» зміг створити кілька моментів, але удари цілі не досягли. Натомість вінничани і пенальті спірний втілили у гол, і закріпили перевагу кінцевими 6:0.

Таким чином, два колективи луцького ДЮФК показали дзеркально полярні результати у Вінниці.

за матеріалами http://volynsport.in.ua

 

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *