Адреналін 2012 запрошує друзів

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення  щорічного весняного футбольного турніру

 на Кубок ФК «Адреналін» серед дітей 2012 років народження

                         Adrenalin  Cup 2019                         

   І. Цілі і завдання

Дитячий футбольний турнір на  Кубок ФК «Адреналін» проводиться з метою подальшої популяризації футболу, підвищення рівня спортивної майстерності юних футболістів, для зміцнення дружніх стосунків між спортивними організаціями, виявлення найкращих команд та гравців.

ІІ. Керівництво змаганнями

                Загальне керівництво та контроль за проведенням турніру здійснює здійснює дитяча громадська організація «Футбольний клуб «Адреналін» спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради.

        Організацію та проведення турніру здійснює дитяча громадська організація «Футбольний клуб «Адреналін», якій належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.

ІІІ. Термін і місце проведення

           Турнір відбуватиметься з 17 по 19 травня  2019року в мЛуцьку,вул.Чорновола,3 (штучна трава)

ІV. Учасники турніру

           Змагання турніру проводяться  у вікових  категоріях  U-7 -(хлопчики 2012 року народження)

 

Не допускається внесення одного й того ж гравця у різні заявки турніру.До участі в турнірі приймаються команди, які отримали дане положення та надіслали відповідне підтвердження. Склад команди (делегації) – 12 гравців та 1 тренер .До участі в турнірі допускаються діти, які не мають обмежень за станом здоров’я та мають дозвіл лікаря на участь у змаганнях.

Порядок і термін подання заявок

    Представники команд подають до оргкомітету іменну заявку до початку змагань, завірену керівником та лікарем.               Українські команди повинні представити до комісії заявку,завірену лікарем, свідоцтво про народження на кожного учасника.Іноземні команди проходять  комісію на підставі закордонного паспорту.Команди та учасники змагань, документи яких не відповідають вищевказаним вимогам згідно цього Положення, до змагань не допускаються.У разі відсутності дозволу лікаря учасник або команда до змагань не допускаються.

    Примітка: для дорослих обов’язково наявність паспорта.                     

Термін підтвердження заявки на участь в турнірі  – до 05.05.2019 року.    

                            Порядок  проведення турніру

                Змагання проводяться за такими правилами: кількість  гравців на полі – 5+1; час гри –  два  тайми по 15  хв(перерва 5  хв) ;- розмір поля 20×40м ; розмір воріт – 3х2м;матчі проводяться футбольними м’ячами №4, наданими організаторами;м’яч з ауту вводиться ногами; підкати дозволені;матч обслуговує один арбіт

                Інше – згідно затверджених FIFA діючих правил гри.

                Визначення компенсованого часу та рішення у випадках, не обумовлених правилами та положенням – на розсуд арбітра.Система проведення турніру визначається при жеребкуванні команд.З умовами дисциплінарних санкцій, подання протестів та скарг учасники ознайомлюються перед початком змагань.Оргкомітет турніру залишає за собою право на зміни та доповнення до цього Положення. Протест може бути поданий тільки офіційною особою клубу впродовж 60 хвилин після закінчення матчу, про що повідомляється делегата матчу та команду-суперник. Факт подачі протесту (короткий виклад) фіксується арбітром в протоколі матчу.

  VII. Визначення переможців та нагородження

                Місця команд в турнірі визначаються за найбільшою кількістю набраних очок.  За перемогу у матчах турніру команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

     У випадку рівності очок у двох або більше команд перевагу отримають команди, які в іграх між цими командами мають кращі показники:

                за результатом особистої зустрічі,       за кількістю перемог, за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів, за кількістю забитих м’ячів, пробиттям серій з п’яти пенальті.

                За рівності очок у трьох і більше команд беруться до уваги результати зустрічей лише між цими командами.

 VIIІ. Медичне забезпечення змагань

У відповідності до „Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів”, що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 року № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами, незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів.

Кожен дорослий учасник змагань несе персональну відповідальність за стан свого здоров’я та адекватність своїх дій. Відповідальність за безпеку дітей під час заходу несуть представники команд.

   IХ.  Фінансові витрати

     Витрати на участь команд  в турнірі (проїзд, харчування, проживання, стартовий внесок,автобусні  перевезення)за рахунок організацій, що відряджають.

                Витрати на придбання призів, нагород, оренда поля та інші видатки – за рахунок ДГО «Футбольний клуб «Адреналін».             

Х. Нагородження

        Команда-переможець, а також команди-призери отримують дипломи та кубки, а учасники – медалі відповідних ступенів від організаторів змагань та спонсорів.

 Кращі: воротар, захисник,  нападник та гравець турніру  нагороджуються спеціальними призами від організаторів змагань

XI. Дисциплінарні санкції

Керівники, футболісти та тренери команд, які беруть участь у змаганні, зобов’язані виконувати усі вимоги Регламенту , виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди та вболівальників   і не мають права втручатися у дії арбітрів, офіційних осіб.Увипадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди за рішенням головного арбітра матч може бути припинений.Командам, що не з’явилися на гру, зараховується поразка з рахунком 0:3 та знімається три очки у турнірній таблиці. Команда, котра спізнилися більше ніж на 10 хвилин від зазначеного початку зустрічі або залишили поле до того,як пролунав фінальний свисток, зараховується поразка з рахунком 0:3. Матч не дограється з таких причин: втручання в нього третіх осіб, у тому числі вболівальників; недисциплінованої поведінки футболістів однієї чи обох команд; присутності на майданчику в складі однієї або обох команд менше ніж 3 футболістів.

Забороняється знаходження під час проведення матчу в технічній зоні та за воротами сторонніх осіб (дорослих, дітей, гравців, що не беруть участь у грі, осіб, що не внесені у заявочний лист, як офіційні представники).В разі  виявлення під час  гри незаявленого  футболіста,або якщо вік гравця не відповідає віковій  категорії,  за яку він виступає в складі команди,тренер команди несе персональну відповідальність у вигляді штрафу,що дорівнює розміру внеску  за участь команди.

ХІI. Заключні положення

           Усі додатки до даного Положення є його невід’ємною частиною. Розгляд і вирішення усіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією оргкомітету змагань.

 

   Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.

e-mail: dgofkadrenalin@gmail.comсайт:   www.dufc-adrenalin.com.ua

                              Телефони для довідок:               +38 067 1732518+38  050 5264240 ,

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *