Луцький «Адреналін» U-19 – у «золотій» середині Першої ліги України

Доволі оптимістично розглядало керівництво луцького дитячо-юнацького клубу перспективи 19-річної вікової категорії у  Чемпіонаті України серед команд Першої ліги ДЮФЛУ.

 І для цього були та є вагомі підстави. Насамперед, основу цієї команди ставлять свої вихованці, які в дитячій категорії вигравали турніри у флагманів українського футболу. Також до позитиву зараховуємо перебування на тренерському містку авторитетного наставника Андрія Петрова.

Перше коло восени «Адреналін» U-19 пройшов, демонструючи класну видовищну гру. У такому ж дусі й продовжив після зимової перерви. Проте гарна гра не завжди дорівнює результату. У весняній частині лучани й надалі поповнювали свою очкову скарбничку, проте щоразу не вистачало якоїсь дещиці. Тож дві перші зустрічі підопічні Петрова звели унічию 1:1 – спочатку на виїзді з «Прикарпаттям» (Івано-Франківськ), а згодом удома зі львівським «Динамо».

На жаль, після двох нічиїх волиняни невдало зіграли проти «Поділля» (Хмельницький), «Буковини» (Чернівці) та НІКИ (Івано-Франківськ). Однак у сезоні «Адреналін» має можливість дещо виправити своє турнірне становище у трьох матчах, що залишилися. Наразі луцький клуб посідає шосту позицію та позмагається у травні з «Гірником» (Новояворівськ), «Темпом» (Вінниця) і МФА (Мукачеве).

за матеріалами  http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *