Дмитро Трефіловський: «Хлопці не бояться грати у футбол»

Не вдалося на мажорній ноті завершити сезон у Першій лізі ДЮФЛ України футбольному клубу «Адреналін»  U-15.  Останній матч першості команда Дмитра Трефіловського грала проти ДЮСШ-АІК (Чуднів).

У першому таймі лучани демонстрували доволі непогану гру, не використали кілька хороших моментів для взяття воріт, однак пропустили в кінцівці.

У другій половині помилився воротар, тому волиняни пропустили знову. Потому мали ще дві нагоди, проте не поталанило. Вже після матчу наставник Трефіловський зізнається, що, на жаль, зіграли не так, як домовлялися. Хотіли закінчити чемпіонат перемогою, та команда виявилася не під силу.

Загалом ФК «Адреналін»  U-15 показував хорошу гру, особливо це стосується виступів у другому колі, хоча десь в кінцівці хлопців не вистачило. Про підсумки сезону ми попросили розповісти тренера лучан Дмитра Трефіловського:

–          Могли виступити краще. По грі в деяких матчах хлопці дуже сподобалися. Найважчими були виїзні матчі, в деяких могли зіграти цікавіше, проте сталося те, що сталося.

–          Були надзвичайно цікаві тайми в різних іграх. Наприклад, найкращий – перший тайм із «Вересом». Хоча гра загалом могла бути ліпшою, однак в цілому – добре.

–          Зізнаюся, деякі гравці мене приємно здивували, але, на жаль, є й такі, що розчарували. Футболістом хочуть бути багато хлопців, але не всім це дано природою. Крім праці та бажання має бути фарт у житті.

–          Найголовніший висновок сезону в Першій лізі ДЮФЛ України – дуже добре, що хлопці не бояться грати у футбол. Хоча останні чотири гри не могли забити м’яч. Це, певна річ, погано.

–          Із суперників запам’ятався рівненський «Верес». Дуже високі хлопці, навіть у Вищій лізі чемпіонату України таких команд немає.

 

за матеріалами  http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *