Третє місце – колосальний досвід для гравців “Адреналіна” U-17

На команду «Адреналін» U-17 у Першій лізі ДЮФЛ України покладалися надії – якщо не на вихід, то, принаймні, на місце в чільній трійці. Так воно зрештою й сталося.

Перше коло навряд чи можна вважати стабільним, адже колектив лихоманило, а результати були кардинально різними. Хоча фахівці всеукраїнського рівня в один голос відзначали – як для дебютантів турніру такого високо рангу команда показує хорошу гру.

Останній 20 тур лучани проводили вдома проти  ДЮСШ-АІК (Чуднів) і переконливо перемогли з рахунком 3:0. Таким чином, представники Волині утвердилися на підсумковому третьому місці своєї підгрупи, зупинившись за крок до виходу в фінальну частину змагань.

Разом із тим, відзначився «Адреналін» і в індивідуальних номінаціях, де Владислав Ейсмонт забив у вісімнадцяти проведених матчах аж 16 голів.

Про підсумки виступу в першому для себе сезоні детальніше розповів тренер футбольного клубу «Адреналін» U-17 Дмитро Філін:

–          Зізнаюся, що спочатку було надзвичайно важко. Хлопці до цього не бачили такого рівня як Перша ліга ДЮФЛ України, тому перше коло було звиканням до нового рангу суперників, налагодження зіграності у своїй команді. Проте у колі другому, вважаю, ми зробили хороший ривок – із восьмого місця перебралися на третє.

–          У нашій підгрупі відзначу вісімку приблизно рівних колективів, в якій конкуренція зашкалювала. Звідси й така щільність результатів. Вважаю, що кінцева наша позиція в турнірній таблиці – хороший підсумок. Хлопці почерпнули неймовірного для себе досвіду. Понад те, дев’ятеро футболістів зі складу можуть виступати у цій віковій категорії і в наступному сезоні. Тож робота на перспективу – це ще один плюс цього сезону.

–          Улюбленців у своїй команді я не мав. Не було сильних, не було слабких – був єдиний колектив, в якому одні забивали, другі відбирали, треті ловили. За результат відповідали всі гравці та тренери, тому всім ставлю за сезон плюс.

–          Мені сподобався упродовж усього сезону Житомир. У першій половині гарну гру демонстрували Костопіль та Рівне, проте у другій частині вони дещо збавили оберти. Для себе відзначу найбільш цікаву та захопливу зустріч – на виїзді в Костополі. Це був переломний в певному сенсі матч, в якому була тьма моментів, нереалізований пенальті та наша перемога 1:3.

–          Зараз у наших хлопців очі горять далі. Чемпіонат закінчився, а вони готові були ще й далі виступати. Це тішить, що вони отримали новий стимул для свого подальшого розвитку.

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *