Адреналін» U-19 несподівано поступився «Гірнику» в ДЮФЛУ

«Луцький «Адреналін» U-19, пропустивши два голи після стандартів наприкінці першого тайму, несподівано поступився на виїзді «Гірнику» з Новояворівська в 3 турі ДЮФЛУ – 2:0.

Матч 3 туру ДЮФЛУ відбувся 25 вересня.

Так, на 33 хвилині у ворота лучан арбітр призначив дуже сумнівне пенальті, яке господарі поля реалізували. Через п’ять хвилин «Гірник» отримав право на пробиття штрафного удару, який, до слова, також був сумнівний. Після ряду рикошетів м’яч вдруге залетів у ворота «Адреналіна».

Після серйозної розмови у роздягальні луцька команда стрепенулася, вийшовши на другий тайм, втім грою більше керував арбітр, аніж футболісти. Головний тренер «Адреналін» U-19 Андрій Петров розповів, що в нього виникло таке враження, що його підопічні просто не грали. «Футболісти ходили пішки по полю – це ж не гра. Це просто юнацька психологія – обіграли серйозних суперників («Буковину») і відчули себе чемпіонами світи, вирішивши, що вони виграли гру до її початку. Хлопці програли всю боротьбу. Нюанси по суддівству, зокрема пенальті та штрафному, які нам призначили, – це все дрібниці. В кожного футболіста було дуже погане налаштування на гру», – зазначив Андрій Петров. З його слів, після 1:0 на користь господарів важко боротися з 14 людьми, а не з 11, доганяти завжди важко.

Варто зазначити, що наступну гру «Адреналін» U-19 зіграє  на виїзді з вінницькою «Нивою».

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *