ФК “Адреналін”: результат 5 туру Чемпіонату України

Команди U-15 та U-17 луцького «Адреналіну» поступилися на виїзді одноліткам з чуднівського ДЮСШ-АІК в ДЮФЛУ.

Якщо футболісти U-15 не зуміли відзначитися, то команда U-17 нав’язала боротьбу своїм суперникам у другому таймі. Матчі 5 туру ДЮФЛУ відбулися 6 жовтня.

Так, команда луцького «Адреналіну» U-15 не зуміла нав’язати боротьби своїм однолтікам з ДЮСШ-АІК, пропустивши на виїзді три голи та не зумівши забити бодай гол у відповідь.

Натомість «Адреналін» U-17 зіграв трішки краще, поступившись з рахунком 3:1. Перші хвилини матчу були рівними, але потім лучани пропустили необов’язковий гол. Через трохи арбітр поставив у ворота «Адреналіна» сумнівне пенальті, яке господарі реалізували. Луцька команда почала ризикувати, втім пропустила ще раз, відтак перший тайм завершився з рахунком 3:0. По перерві були внесені корективи і другий тайм зіграли краще, забивши один гол. Луцькі футболісти мали ще декілька моментів, але, на жаль, не зуміли їх реалізувати. До того ж, гру доводидося завершувати в меншості – арбітр показав другу жовту футболісту «Адреналіна».

Тренер «Адреналіну» U-17 Дмитро Трефіловський відзначив, що гра його команди у другому таймі була непоганою, втім через гру в меншості в останні 10 хвилин гри, футболісти не зуміли вирівняти ситуацію на полі після невдалого першого тайму. «Хотілося б зіграти трохи краще, але попустили два швидких голи та не встигли перестроїтися. А коли попустили третій, то було важко щось переробити. В другому таймі зробили заміни та зіграли трошки краще, забивши один гол. Мали ще моменти, але трохи не вистачило реалізації, а суперник грав по рахунку. До того ж, в нас є кілька травмованих, хоча це й не виправдання», – розповів Дмитро Трефіловський.

Відзначимо, що наступну гру «Адреналін» зіграє проти ДЮФК Жерм з Черняхова

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *