ДЮФЛУ Перша ліга(6,7 тур)

Луцький «Адреналін» U-17 в останніх двох матчах ДЮФЛУ здобув дві перемоги – почергово були обіграні ДЮФК Жерм з Черняхова та ДЮСШ Бердичів.Натомість команда U-15 також перемогла однолітків з Черняхова, однак поділила очки з Бердичевом.

Так, U-15 протягом двох турів завоювали чотири очки: спочатку «адреналінівці» обіграли ДЮФК Жерм – 3:2, а згодом зіграли внічию з ДЮСШ Бердичів – 1:1.

Як зазначив тренер «Адреналіну» U-15 Віктор Мунтян, його команді вдалося трішки підтягнутися «У грі з Бердичевом вигравали 1:0, але, на жаль, пропустили та зіграли внічию. Потрібно відімітити старання капітана Станіслава Литвина. Я думаю, що в наступному колі ми зіграємо сильніше, адже хлопці добре тренуються, хоча й виходить не все. Наразі ми перейшли на п’ятиразові тренування.  – розповів Віктор Мунтян. Щодо минулої гри, то тренер зауважив, що його команда поступалася з рахуком 0:2, однак зуміла зібратися та не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу.

Натомість U-17 були ще успішнішим за своїх молодших колег, здобувши максимум очок: з однаковим рахунком 3:2 почергово були обіграні однолітки Черняхова та Бердичева.

Тренер «Адреналіну» U-17 Дмитро Трефіловський розповів, що нарешті команда здобула дві перемоги, тому він задволений цими результатами. «Нарешті прорвало. Домашня гра була напруженою: спочатку вигравлаи 1:0, але, допустивши дві помилки, вже поступалися, проте за 15 хвилин до кінця зрівняли рахунок, а наприкінці гри вирвали перемогу після довх стандартів. Це перша домашня перемога», – зазначив Дмтро Трефіловський. З його слів, вчора також грали з команадою, яка по зубах, хоча й «Адреналіну» ніяк не вдається зіграти в оптимальному складі. «Ми вигравали 1:0, але попустили після помилки нашого захисника з пенальті. Втім, ми швидко відігралися, забивши після кутового, а в другому таймі забили ще один гол, володіючи ігровою перевагою, щоправда наприкінці пропустили зі стандарту», – пригадав події вчорашнього матчу тренер. Він також наголосив, що на тренуваннях не завжди виходить відпрацювати дії в захисті на стандартних положеннях, проте команда працюватиме над цим.

Відзначимо, що наступну гру  дома  «Адреналін» зіграє проти БЛІСП-К

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *