Double Pass тепер і для ФК “Адреналін”

Double Pass – це бельгійська компанія, яка оцінює та консультує футбольні клуби,  федерації та ліги щодо оптимізації розвитку їх футболістів.

В січні  цього року  на  електронну адресу   нашого клубу  надійшло  запрошення  прийнятти  участь  в  даній  програмі.

Завдяки  даній  співпраці  ми  матимемо  змогу   порівняти   можливості  та  продуктивність своєї системи розвитку  футболістів з міжнародними стандартами та оцінити ключові процеси  у  тренерській  діяльності. Це можливо  завдяки  використанню  наданих  інтернер -ресурсів , а саме:

-Double Pass сканування,яке  надасть  можливість  провести аналіз  побудованої  спортивної та  технічної організації з розвитку футболістів

-онлайн опитування ,за  допомогою яких  можна оцінити  сприйняття і задоволеності різних цільових груп

-інтернетплатформа Tag-it для ігор надасть  можливість зробити оцінку  успішної реалізації ігрової філософії

-додаток Tag-it for sessions  допоможе проаналізувати аналіз ефективності тренувальних вправ і тренерської  поведінки під час тренувань

Під час даної співпраці  клуб матиме доступ до онлайн-платформ  моніторингу клубів і академій (CAMP),  для  того , аби ми   змогли оптимізувати свою професійну діяльність і контролювати процеси для забезпечення сучасної та ефективної системи розвитку футболістів.

Послугами Double Pass  користуються  Бундесліга та Прем”єр ліга, Латвійська федерація  футболу,  клуб “Реал Мадрид” та  багато інших.

Тому  нам  досить приємно,  що саме нашому клубу надали можливість  даної співпраці.

https://www.doublepass.com/

 

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *