В суботу,27 березня, з домашніх матчів проти команди СДЮШОР-4(м.Львів), розпочалось друге коло Чемпіонату України серед вікової категорії U15/U17.Гра відбулась на стадіоні с.Лище, де наша команда проводить домашні матчі.
Перед тренерським колективом , який складається з Андрія Петрова, Володимира Гащина та Дмитра Харченка ,на це коло є досить непросте завдання5-6 місце. в сезоні 2020/21рр. По завершенню першого кола ми зайняли передостаннє місце у загальноклубному заліку.Саме тому в міжсезонний період було на 40% замінено склад гравців.
Розпочали ігри другого кола матчем проти команди зі Львова. Першими на футбольне поле вийшли старші команда U17.Гравці двох команд були налаштовані досить серйозно.Це було видно вже з самих перших хвилин першого тайму.Гості зайняли атакуючу позицію і нам було досить нелегко потрапити на їхню половину поля .Тому майже весь перший тайм “Адреналін” грали в захисті.Варто відзначити воротаря команди Максима Сіліна-саме його хороша гра ,як голкіпера, не давала суперникам можливості відкрити рахунок в першому таймі.
На перерву команди пішли з нічийним рахунокм 0:0.Другий там як розпочався досить динамічно, так і тривав всі 40 хв.Адже кожній з команд потрібна була перемога. Тренерський колектив змінив дещо тактику, провів заміну гравців та ми перешли більше в атакуючу позицію.Результат не забарився і вже на 50 хв гри м”яч потрапив у сітку воріт команди СДЮШОР-4. Та вже через 7 хв суперники змогли зрівняти рахунок.Футболісти “Адреналін” , після першого забитого м”яча, зрозуміли, що використовуючи цю ж саму тактику гри , зможуть заробити таких потрібних 3 очки в турнірній таблиці.Тому майже вся гра далі була зосереджена на половині поля львівської команди.Це дало свої результати- ще два м”ячі опинились у воротах суперника .Авторами голів стали Трохимчук Станіслав та Кревський Андрій. Нереалізоване нами пенальті залишило загальний результат гри 3:1, на нашу користь.
Адреналіновці змогли отримати таку необхідну для нас перемогу над суперником, який в групі займає 4 позицію.
О 14 годині розпочали свій матч “Адреналін U15”.Рівень обох команд був однаковий і м”яч опинявся поперемінно то на одній то на іншій половині поля.Зміна гравців в команді Андрія Петрова не давала в першому таймі команді показати хорошу гру.В хлопців було не досить багато часу аби команда могла бути зіграною. Та це не завадило їм розігрувати атакуючі комбінації та непогано проявляти себе в захисті.Варто відмітити нашого голкіпера Миколу Фещука, який не давав можливості суперникам реалізовувати гольові моменти.
На переву команди пішли з нульовим рахунком .Другий тайм відбувався на емоціях як гравців так і тренерів команд.Кожна з команд розуміла важливість перемоги, і те що долю матчу може вирішити лише один забитий або пропущений м”яч. За 10 хвилин до закінчення матчу грубе порушення проти нашого гравця у штрафній зоні , надало нам можливість пробивати пенальті у ворота львів”ян.З цим завданням успішно справився Тимур Захарчук. Загальний результат гри 1:0 на користь команди “Адреналін”.
Загальноклубний результат +6 очок в таблиці , ще на один крок наблизив нас до потрібного нам результату.
Відое з гри команд клубу завжди можна переглянути на канал клубу в YouTube.Адже ми завжди дотримуємось Регламенту змагань та проводимо відеозапис матчів.
Наступну гра теж домашня, проти ФК”Вараш”.Матч відбудеться 31 березня на стадіоні с.Лище.