Поразки команди в двох турах Чемпіонату України

Завершились  ігри    12  та  13  туру Другого кола ДЮФЛУ ,  які,  нажаль,  принесли  нам   три поразки  та  нічию команди U15  проти команди “Галичина”.

Серія  виграшів  змінилась  для  нас  серією  поразок. На виїзді  у м.Львів ,проти команди “Галичина “,  гравці команди U17( тренер  Дмитро Харченко)  ,  вже  на  перших хвилинах  пропустили гол у свої ворота.Далі  команда не  змогла зібратись і  налаштуватись на  швидку  гру  , а  тому  ще двічі  пропускала м”ячі у свої ворота.В  середині другого тайму  їм все ж таки  вдалось  відкрити  рахунок у ворота суперника,  та цього виявилось  замало.Свисток арбітра  зафіксував  рахунк  1-3 не на  нашу користь.

Молодші  ж  гравці , U15 (яких тренує Андрій  Петров та Володимир Гащин)  розпочали  матч  в  рівних умовах  та  не давали  можливості  супернику аби  влучити у наші ворота, яки  надійно  захищав Микола  Фищук.Та все ж в другому  таймі,  скориставшись  нашої помилкою,  господарі відкрили  рахунок 0-1. Розуміючи  важливість  даного матчу ,  команда змогла  зібратись та на останніх  хвилинах тайму  зрівняти  рахунок .1-1   фінальний результат  цієї гри.

Таким чином лише  1   ми  змогли  додати  до  загальноклубного заліку.

А  ось  домашня  гра  11  квітня    проти однолітків  з ФЦ “Ковель-Волинь”  показала  незрозумілу  гру  команди U15 .Футболісти ,  напевно  досить зарано розслабились і  чомусь  продемонстрували  досить погану  гру.Два  тайми    матч  тривав   на нашій  половині поля,  а “АдреналінU15 ”  рідко коли  могли потрапити на половину поля суперника.Напевно, відсутність  тренера  Андрія  Петрова далась для команди взнаки. 0-4  результат  гри.

“Адреналін U17″ навпаки , вже з перших хвилин розпочали  з  атакуючихмоментів, які  на  3  хвилині  першого тайму зафіксували  рахунок на  табло  1-0  на  нашу користь.Наступний  весь час  першого тайму  ми  не  давали  можливосту  сеерникам  зачепитись  за м”яч    аби провести контратаку.То ж  до перерви  рахунок так і не змінився.Зате  в  другому  таймі   команда”Адреналн”    подарувала   “Ковель-Волинь”  4   можливость , привівши м”яч  до своїх воріт,  в  тому числі і  пенальті,.Всіма  моментами  футболісти  з м.Ковель вдало скористались,  адже   шансів самостійно перетнути  наш  штрафний  в  них не  було.Матч завершився  з рахунокм 1-4.Ми просто подарували  цю  перемогу  з незрозумілих причин.

Тренери  команд проведуть  з  футболістима  досить  серйозну  розмову,  адже вони  повинні розуміти,  що футбол-це командна  гра  на результат  за  назву  клубу.

Вже  17  квітня  нас  очікує   гра  на виїхді проти команди  АФУРР (с.Минай).І з цієї поїздки  ми  зобов”язані  привезти  перемогу.