Тренери

 Олійник Василь Михайлович
Тренер Junior
Василь Михайлович закінчив приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» за напрямом підготовки «Здоров’я людини», фахівця з фізичної реабілітації та вчителя спеціалізованих навчальних закладів. Також закінчив Тренерські курси УЄФА категорії “C”!

Василь Михайлович, свою футбольну кар’єру починав у ДЮСШ-Луцьк, тренером якої був Попко В.Є.!

Також на шляху тренера були такі команди:
– Феміда-Інтер (ДЮФЛ)
– «Рубіж» Любомль (Першість обл.)
– Рожище-Волинський Державний Університет (Першість обл., срібні призери)
– «Динамо» Маневичі (Першість обл., бронзові призери)
– «Шахтар» Нововолинськ – кубок АФЛ., першість обл., бронзові призери, володарі кубка
– ЛСТМ-536 – чемпіонат і кубок АФЛ, чемпіони Першості Області та багаторазові володарі Кубку Області

Свою тренерську кар’єру Василь розпочав у ФК «Адреналін»!
«Я допоможу ЗРОБИТИ ВАШОГО СИНА здоровим і сильним, розвинути спортивні навички, виховати силу волі і лідерські якості та закласти фундамент справжнього чемпіонського характеру» – стверджує Василь!
Телефон 0507175097
Янченко Ігор Олегович
Тренер 2016р.

Ігор закінчив ВоК «НУХТ» по спеціальності інженерія програмного забезпечення! 

Олегович, з 16 років займається організацією футбольних заходів! Зокрема є заступником голови Асоціації дворового футболу Волині 5х5 та заступником голови Федерації футболу Луцького району! Окрім цього, Ігор працював журналістом редактором у інтернет-виданні VolynSport! 

“Оформлення та подача інформації у соціальних мережах зараз є одним з найбільш вагомих факторів у розвитку будь-якого спортивного клубу чи академії, тож ДЮФК «Адреналін» не є винятком, саме тому я вирішив спробувати себе в новій сфері та ще більш активно розвинути соц. мережі команди» – стверджує Ігор.
Телефон 0637102779
Борецький Юрій Сергійович
Тренер 2015р.
Юрій закінчив Луцький Педагогічний коледж по спеціальності Фізичне виховання. Після цього отримав диплом бакалавра у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки, спеціальність Фізичне виховання та спорт. Юрій Сергійович, закінчив тренерські курси категорії «С» від УАФ! 

Футбольна кар’єра Юрія є доволі насиченою! Він розпочав тренуватися з 8 років у футбольному клубі «Волинь». Після закінчення школи ФК «Волинь», Юрій захищав кольори ФК «Луцьксантехмонтаж 536», з якими зумів виграти чемпіонат Області у складі першої команди.
Після чемпіонства перейшов до ФК «Адреналін» U-19, яка на той момент виступала на Чемпіонаті України.
По завершенню чемпіонату, повернувся грати на обласних змаганнях за АСК «Забороль». На даний момент, Юра захищає кольори ФК «Володимир»! 

«Я дуже захоплююсь футболом і хочу передати дітям свій досвід, саме тому я вирішив стати тренером ФК «Адреналін» 2015 року народження. Я намагаюсь давати дітям дуже цікаві та водночас корисні тренування. Завдяки таким тренуванням вони прогресують і перш за все отримують задоволення від процесу» – стверджує Юрій Сергійович!
Телефон 0958986437
Остромецький Юрій Юрійович
Тренер 2014р.
 
Юрій Юрійович навчався у ВДУ де здобув дві вищих освіти серед яких вчитель Фізичної культури! Отримав Ліцензійний диплом тренера УАФ категорії «D”

На рахунок футбольної кар‘єри! Юрій грав у ФК «Підшипник», який приймав участь чемпіонаті області, чемпіонаті України та Кубку України серед команд КФК (початок 90-х). Щодо тренерського шляху, Юрій працює тренером у нашому клубі з дня його заснування! Тренував гравців нашого клубу 2005/2006 р.н., під керівництвом Остромецького вони ставали неодноразово призерами та переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних турнірів! На даний час майже усі вихованці Юрія приймають участь у Чемпіонаті України ДЮФЛ та залучаються до провідних команд області!

«Поєднання досвіду та креативності. Індивідуальний підхід до кожного юного гравця. Здобуття навичок професійного футболіста, дисципліна та підтримка дружньої атмосфери у колективі!» – саме так Юрій Юрійович тренує майбутніх чемпіонів!
Телефон   0993738232
 Воробей Андрій Миколайович
Тренер 2013р.

Андрій закінчив музичний коледж культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського як акордеоніст, на даний момент навчається у Київській Національній Музичній академії ім. П.І. Чайковського також на акордеоніста. Окрім цього Миколайович з самого дитинства займався футболом, є вихованцем ФК «Адреналіну» з яким Андрій неодноразово приймав участь та перемагав у багатьох Всеукраїнських та міжнародних турнірах!

«Через травми мені довелось завершити свою футбольну кар’єру. Але попрощатись з футболом я не міг. Я успішно закінчив Тренерські курси УЄФА категорії «С». Після цього я повернувся до клубу, який мене виховав тільки уже у ролі тренера» – стверджує Андрій Миколайович.

Спостерігаючи, як Андрій Миколайович тренує юних гравців можна помітити, що у нього є індивідуальний підхід до кожної дитини. Зі слів Андрія: «Для кожного юного футболіста, відвідування секції – це не тільки можливе велике футбольне майбутнє, але й те, що поставить дитину на правильний шлях, завжди досягати цілі, ну й звісно це місце, де кожен може знайти собі нових друзів»
 Телефон 0961410343
 Костюк Іван Ярославович
Тренер 2012р.

Іван закінчив Східноєвропейських національний університет імені Лесі Українки за спеціальність фізична культура та спорт. Також Ярославович закінчив тренерські курси від УАФ категорії “D”! 

На рахунок футбольної кар’єри Ваня є вихованцем футбольної школи «Волинь» у якій пройшов усі вікові категорії, далі грав у «ЛСТМ 536» після захищав кольори ФК «Адреналін» U-19! 

Як і більшість наших тренерів, свій тренерський шлях розпочав та продовжує у ФК «Адреналіні» 

«Особливий підхід до кожної дитини, маю бажання зробити з них майбутніх чемпіонів! Буду радий бачити усіх бажаючих у себе на тренуваннях!» – стверджує Іван Ярославович 
Телефон  0662930931
 Яручик Артур Олегович
Тренер 2011р.

Артур Олегович закінчив бакалаврат в ЛНТУ по спеціальності менеджмент та зараз поступає на магістратуру! 

Артур, є вихованцем ФК «Волинь», після закінчення футбольної школи захищав кольори «ЛСТМ 536». Зігравши декілька сезонів за «ЛСТМ», Артур потрапив у ФК «Адреналін» з яким здобув чимало титулів на обласних та Всеукраїнських змаганнях! 

Згодом Артур вирішив стати тренером, закінчивши тренерські курси УЄФА категорії «С», повернувся до ДЮФК «Адреналін», але уже в ролі тренера! 
 Телефон 0958986437
 Сонін Нікіта Євгенович
Тренер 2010р.

 Нікіта закінчив ХНПУ ім Г. С. Сковороди факультет фізичного виховання та спорту.
Також закінчив тренерські курси УЄФА ліцензії «В»! 

Євгенович грав у таких командах, як: ФК “Дніпро” та СК “Олімпік” (Харків). Нікіта є володарем Кубка губернатора Дніпровської області, Бронзовим призером Першої Ліги України U-19, а ще наш тренер представляв збірну України на “міні-євро 2012” у Німеччині. 

«Мої вихованці грають у СК “Дніпро”, СК “Металісті”, ФК “Рух”. А також у клубах Польщі та з недавнього часу Німеччини» – повідомляє Нікіта Євгенович! 

«Воротар – це не професія і не амплуа. Воротар – це діагноз. Тому що тільки найвідважніші, найсміливіші та найтерпливіші мають бажання бути найвідповідальнішою фігурою на футбольному полі» – розповідає наш тренер голкіперів!

Телефон 0977872380
Петров Андрій Володимирович
Тренер 2009р.


Андрій Петров є вихованцем дніпропетровської футбольної школи «Дніпро-75». В кінці 1993 року повернувся до України, й наступного року дебютував у вищій лізі за дніпропетровський «Дніпро».
Після завершення виступів на футбольних полях Андрій Петров розпочав роботу тренером у ДЮСШ луцької «Волині».У кінці липня 2016 року головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний після розгромної поразки лучан в чемпіонаті України від дніпровського «Дніпра» вирішив змінити своїх помічників у команді, та запросив стати своїм асистентом і Андрія Петрова. Паралельно Андрій Петров грав також за аматорський клуб ФК «Луцьк»
Телефон 0505292748