Визначились переможці турніру ФК”Адреналін” серед дітей 2010р.н.

26-27 травня  у м.Луцьк футбольний клуб  “Адреналін “, за підтримки департаменту сім”ї,молоді та спорту Луцької  міської  ради ,провів турнір  серед  дітей  2010 року народження.Відбулися  змагання  на  футбольному  майданчику  дитячого  клубу,.Даний  захід зібрав багато вболівальників,які  прийшли  підтримати  команди ,адже  дитячі  футбольні  матчі-  це  завжди  щиро та  захопливо, а  за  кількістю  емоцій  вони  нічим  не  поступаються  дорослому  футболу.

Учасників  було  розподілено  на  дві  групи, по чотири  команди в  кожній .У перший  ігровий  день кожна  з  них  зіграла  по  три гри .ФК “Адреналін”  представляло  дві  команди-  2010 та 2011  р.н.

Невдалим  виявився  перший  день  змагань  для  нашої  команди “Адреналін 10 “(тренер Андрій Тучкевич)- з  трьох  проведених  ігор,нажаль,жодна  не  завершилась  на  нашу  користь.Напевно  хвилювання  футболістів  та  недостатній  досвід  командної  гри  (адже  тренуються  футболісти  разом  зовсім  недавно) не  дали можливості  реалізувати  моменти  та забити  гол у  ворота  суперників.Та  вже  у  другий  день  змагань,, прислухавшись  до  порад  тренера,вони  змогли  показати зовсім  іншу  гру.Як  результат-  рахунок 2:2 і  впевнена перемога  у серії  післяматчевих пенальті (4:3).

Під  час нагородження,яке  спільно  з  представниками  ФК”Адреналін” проводили представник Луцької  міської  ради Соломатін Аркадій Миколайович   та ректор СНУ ім.Лесі Українки Коцан Ігор Ярославович,усім  командам  було вручено  солодкі  подарунки,а  переможці  отримали  грамоти  та  медалі.

8 місце  зайняла  команда” Єврошпон” 2 (Смига) ,7 місце-“Адреналін 2010″,6 місце”-Адреналін 2011″.Команди  “Зінедін”(Ужгород)  посіли   5 та 4 місце турніру.

Медалі та кубки за 3  місце  отримала команда ДЮСШ-2  (Луцьк).Друге місце посіла команда “Єврошпон 1” (Смига).Переможцями турніру,які отримали  медалі та кубок за перше  місце,стала команда “Волинь”(Луцьк).

У  індивідуальних  номінаціях  було  відзначено кращого  нападника  турніру- ним  став  гравець команди “Зінедін”(Ужгород) Слободянюк Даніїл.Кращим  захисником  став  Чорнозуб  Максим(“Єврошпон” Смига),кращим  воротарем -Філонюк Денис  з  команди ДЮСШ2(Луцьк),а  кращим  гравцем  турніру було  визначено  гравця  команди “Волинь” Коцана Данила.

Вітаємо  всіх учасників та переможців! І  запрошуємо команди  для  участі  в  наших  наступних  турнірах!