Луцький «Адреналін-08» привіз два кубки зі Смиги

Саме у цьому селищі відбулося грандіозне відкриття сучасної футбольної арени «Єврошпон-Смига». Святкування організатори відзначили трьома турнірами: ветеранським 40+  та двома юнацькими (2008 та 2004 р.н.).

 

Були запрошені на цю приємну оказію і дві вікові категорії  ДЮФК «Адреналін» під керівництвом тренерів Олександра Слабецького та Романа Філя.

Хлопці 2008-го виставили два колективи. Так, «Адреналін-2008-1» одноосібно посів перше місце в групі «А». На такий самий успіх претендував також «Адреналін-2008-2» в групі «Б» – після двох перемог волинян влаштовувала нічия зі «Смигою-1».

Однак поразка 0:2 вивела лучан на матч за ІІІ місце зі «Смигою-2». Із приємністю констатуємо, що в битві за «бронзу» представники обласного центру Волині  таки тріумфували 2:0, і здобули місце на  п’єдесталі пошани.

У вирішальному матчі «Адреналін-08-1» зустрівся зі «Смигою-1». Напружений двобій тримав інтригу до останніх секунд протистояння, й здавалося, що все йде до нічиєї в основний час 1:1. Але прикрий гол під завісу зустрічі таки подарував «золото» господарям, а другу сходинку «адреналінівцям».

Таким чином, «срібло» та «бронза» з відкриття стадіону «Єврошпон-Смига» поїхали до Луцька .

В індивідуальних нагородах волиняни також не залишилися без нагороди. Титул “Кращого півзахисника турніру” дістався Іванові Лотишу.

Вікова категорія «Адреналіна» 2004 р.н вирішальні матчі зіграє в неділю, 9 жовтня.

До слова, на турнірі ветеранів 40+ перемогу здобула Смига, другу сходинку посіла команда Дубна, а третє – гості з Литви.

 

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *