19-річні лучани першим «темпом» здолали Вінницю

Зі стартового свистка стало зрозуміло, що господарі поля (грали на стадіоні села Підгайці) з «Адреналіна» налаштувалися на швидкий гол у ворота «Темпа».

І волинянам це вдалося – вже до 10 хвилини Юрій Борецький зумів відкрити рахунок.

Надалі «Адреналін» продовжував створювати момент за моментом, а «Темп» відбивався як міг – були нереалізовані удари та навіть промахи по порожніх воротах. Та перша половина так і закінчилася з мінімальною різницею 1:0.

У другому таймі подоляни оговталися та почали і собі вибігати в доволі небезпечні атаки. В основному ставка робилася на довгі закидання вперед. І десь із середини другої 45-хвилинки лучани й собі «збилися» на таку тактику.

Тому фінальні 20 хвилин гри як такої не було, радше суперники хотіли вколоти одне одного навісами. Як не намагався наставник «Адреналіна» Андрій Петров повернути підопічних до свого стилю гри, проте до кінця матчу йому це вже не вдалося.

Хай там що, проте фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Луцька 1:0.

Після гри тренер переможців зазначив:

–       Будь-яка перемога заслуговує поваги, – резюмував Андрій Петров. – Є вікторії феєричні, а є такі – вистраждані. Три чверті ми вели гру, а кінцівку домучили. Але я подякував хлопцям, що не дозволили собі розслабитися й таки втримали переможний рахунок. Далі їдемо в Мукачеве грати проти лідера, тож підопічним кажу, що це найкращий привід себе показати.

за матеріалами  http://volynsport.in.ua

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *